Ele Rasmussen

Partner - Tootejuht (Harjumaa, Eesti)

Ele sõlmib lepinguid hankijatega - hotellidega, restoranidega, muuseumitega jne. Tema teiseks oluliseks rolliks on reiside korraldamine taanikeelsele klientuurile.

Ele kuulub Panbaltica asutajate hulka. Ta on sündinud ja kasvanud Kehras. Peale emakeele räägib Ele vabalt ka taani ja inglise keelt, ning suhtleb samuti vene keeles. Ele on õppinud Tallinna Majanduskoolis Turismi- ja Hotellimajandust ning tegeleb töö kõrvalt aktiivselt bakalaureusetöö kirjutamisega Avaliku Halduse erialal Tallinna Tehnikaülikoolis. Ele töötab turismi alal alates aastast 1995, ta on kogemusi ammutanud koolipraktikal Hotell Olümpias ning enne Panbalticat veel kahes erinevas turismifirmas.

Olel ja Elel pole sama perekonnanimi juhuslikult! Nad on abielus ning neil on kaks väikest poega. Lähedalt uurides võib lausa tunduda, et Ele polegi enam 100% eestlane: tema koduseks keeleks on taani keel, ning kahe pikema rahvaülikooliperioodi jooksul on ta selgeks õppinud taanlaste kummalise harjumuse süüa juustusaia moosiga!